Zaterdag 04-03:
04-03 A: 18:30
Sparta (Zw) 1 - Dindoa 1
Scheidsrechter: aangewezen
04-03 A: 18:10
OVVO/De Kroon 2 - Sparta (Zw) 2
04-03 A: 17:10
Sparta (Zw) 3 - Unitas/Perspectief 5
Scheidsrechter: aangewezen
04-03 A: 16:00
Sparta (Zw) 4 - KIOS '45 2
Scheidsrechter: Maarten v. D.
04-03 A: 20:15
Oranje Zwart 6 - Sparta (Zw) 5
04-03 A: 13:30
DOS '46 A2 - Sparta (Zw) A1
04-03 A: 13:00
Dindoa A3 - Sparta (Zw) A2
04-03 A: 18:10
ASVD B1 - Sparta (Zw) B1
04-03 A: 15:00
Sparta (Zw) B2 - DOS Kampen/Veltman B3
Scheidsrechter: Dion
04-03 A: 14:30
Regio '72 B2 - Sparta (Zw) B3
04-03 A: 14:00
Sparta (Zw) C1 - EKVA C1
Scheidsrechter: aangewezen
04-03 A: 13:00
Sparta (Zw) C3 - Oranje Zwart C1
Scheidsrechter: Jorick
04-03 A: 11:00
Wit-Blauw/Green Orga D1 - Sparta (Zw) D1
04-03 A: 12:00
Sparta (Zw) D2 - Exakwa D4
Scheidsrechter: Sjors
04-03 A: 10:00
Dindoa E1 - Sparta (Zw) E1
04-03 A: 11:00
Sparta (Zw) E2 - De Meeuwen E3
Scheidsrechter: Dorien
04-03 A: 11:00
Sparta (Zw) E3 - ASVD E3
Scheidsrechter: Manon
04-03 A: 10:00
Sparta (Zw) E4 - Elburg E3
Scheidsrechter: Lida
04-03 A: 10:00
Sparta (Zw) F2 - Unitas/Perspectief F4
Scheidsrechter: B1
.
Dinsdag 07-03:
07-03 A: 21:00
Sparta (Zw) MW1 - Steeds Hooger MW2
.
Zaterdag 11-03:
11-03 A: 18:40
ASVD 1 - Sparta (Zw) 1
11-03 A: 15:10
Tweemaal Zes 4 - Sparta (Zw) 3
11-03 A: 15:20
Amicitia 5 - Sparta (Zw) 4
11-03 A: 12:00
Sparta (Zw) A1 - Ritola A1
Scheidsrechter: aangewezen
11-03 A: 15:20
Sparta (Zw) A2 - DOS Kampen/Veltman A4
Scheidsrechter: Karin v.W.
11-03 A: 13:20
Sparta (Zw) B1 - Ritola B1
Scheidsrechter: aangewezen
11-03 A: 14:20
Sparta (Zw) B3 - Exakwa B2
Scheidsrechter: Jeroen
11-03 A: 11:00
DOS Kampen/Veltman C1 - Sparta (Zw) C1
11-03 A: 11:00
Sparta (Zw) C2 - DOS Kampen/Veltman C3
Scheidsrechter: Dewi
11-03 A: 11:00
Elburg C4 - Sparta (Zw) C3
11-03 A: 10:00
Sparta (Zw) D1 - Rood-Wit D2
Scheidsrechter: Jiska
11-03 A: 09:00
Sparta (Zw) E1 - DOS Kampen/Veltman E1
Scheidsrechter: Manoek??
11-03 A: 13:30
Rood-Wit E4 - Sparta (Zw) E2
11-03 A: 09:00
Sparta (Zw) E4 - Hellas '63 E1
Scheidsrechter: Koene
11-03 A: 09:00
Wit-Blauw/Green Orga F3 - Sparta (Zw) F2
.
Woensdag 15-03:
15-03 A: 20:15
Rood-Wit MW1 - Sparta (Zw) MW1
.
Zaterdag 18-03:
18-03 A: 14:00
Unitas/Perspectief B3 - Sparta (Zw) B2