Vervoer jeugdteams

Hieronder vindt u het vervoerschema voor de jeugdteams - 1e helft Zaalcompetitie 2016-2017.
Het lijkt misschien dat niet iedereen evenveel rijdt maar er is rekening gehouden met het feit dat er ouders zijn die ook rijden voor andere teams en er zijn ouders die zelf nog actief korfballen, of andere activiteiten binnen het korfbalgebeuren hebben. Mocht u niet kunnen rijden op de datum waarop u bent aangeschreven, wilt u dan onderling ruilen!
Wilt u wanneer u geruild heeft dit ook aan mij doorgeven!
Namens de kinderen en de vereniging dank voor uw inzet, want zonder u komen wij nergens!!

Erna Nijland.

A1
19-11-2016 16.20 uur Harderwijk Fam. Walinga - Ypma - v Tent
03-12-2016 16.40 uur Drachten Fam. Terpstra - Elgersma - v Pijkeren
10-12-2016 16.35 uur Ermelo Fam. Walinga - Ypma - Terpstra
07-01-2017 17.20 uur Zuidlaren Fam. Elgersma - v Tent - v Pijkeren
Trainers: Dennis Compayen en Ron vd Vlugt
 
A2
26-11-2016 14.00 uur Dronten Fam. Pathuis - vd Boom - Wouda
10-12-2016 11.00 uur Voorthuizen Fam. Otten - Samosir - Klein
07-01-2017 14.00 uur Kampen Fam. Bruinewoud - Windt - vd Arend
Trainers: Rob Walinga en Dick van Pijkeren
 
B1
26-11-2016 17.30 uur Kollum Fam. Edelijn - v Rijn - v Aalsum
10-12-2016 12.40 uur Wolvega Fam. de Vries - vd Wetering - Schippers
07-01-2016 16.15 uur Zuidlaren Fam. Pathuis - de Vente - Edelijn
Trainers: Nikay van Keulen en Guido van Keulen
 
B2
10-12-2016 15.00 uur Kampen Fam. vd Beld - H de Lange - vd Veer
17-12-2016 10.00 uur Kampen Fam. de Leeuw - Zeephat - v Wijnen
14-01-2016 12.15 uur Barneveld Fam. Vogelzang - Makken - de Ruiter
Train(st)er: Carla van Beesten en Gerald Kamphof
 
B3
19-11-2016 13.30 uur Barneveld Fam. Diender - de Lange - vd Put
10-12-2016 15.00 uur Nijkerk Fam. Geerlings - Nijland - Oude Wesseling
07-01-2016 13.00 uur Lelystad Fam. Gunes - v Dijk - Beunk
Trainer: Arko de Leeuw
 
C1
19-11-2016 14.00 uur Ermelo Fam. v Pijkeren - Koster - Tonis
03-12--2016 10.00 uur Nijkerk Fam. Veldboer - Smit - Lodewick
17-12-2016 11.00 uur Almere Fam. Ros - v Rijn - Tonis
Trainers: Peter van Gulik en Jilt Ypma
 
C2
26-11-2016 13.00 uur Apeldoorn Fam. Messelink - Woltman - Jansen
07-01-2016 12.00 uur Kampen Fam. Dijkstra - Wijnands - Terpstra
21-01-2017 12.00 uur Nijkerk Fam. Blom - Kamphof - de Lange
Trainer: Maarten van Dijk - Coach: Charon Blom
 
C3
26-11-2016 15.00 uur Kampen Fam. Bruins - Hollander - Kraeima
03-12-2016 13.00 uur Lelystad Fam. Aaldenberg - v Veen
21-1-2017 13.05 uur Dronten Fam. vd Put - Witten - Dijkstra
Trainster: Kylie Knepper - Coach: Erica van Keulen
 
D1
19-11-2016 13.00 uur Putten Fam. vd Beld - Kamphuis - Kooijman
26-11-2016 12.00 uur Lelystad Fam. Gulik - v Gerner - B de Lange
07-01-2017 14.10 uur Wezep Fam. Tonis - Compagner - Tonis
Trainer: Remco van Dijk
 
D2
17-12-2016 10.00 uur Lelystad Fam. Beuink - Goulooze - Vreugdenhil
21-01-2016 11.00 uur Harderwijk Fam. Klaseboer - Spruit - Broekhuis
Trainsters: Evy Soldaat, Esmee Edelijn en Femke Terpstra
 
E1
26-11--2016 10.00 uur Kampen Fam. Schonewille - Eijndhoven
07-01-2017 10.00 uur Kampen Fam. Bassie - Hofstede
21-01-2017 09.00 uur Putten Fam. Bakker - de Vente
Train(st)er: Déanne de Lange en Sjors van de Wetering
 
E2
10-12-2016 09.00 uur Lelystad Fam. Meerhof - Versteegh
17-12-2016 10.00 uur Putten Fam. Beyer - Olijve
21-01-2017 10.00 uur Ermelo Fam. Brassien - Evenboer
Trainers: Frank Elgersma en Nick van de Wetering
 
E3
17-12-2016 11.00 uur Dronten Fam. Nieuwenhuis - de Wit
21-01-2017 10.00 uur Kampen Fam. Engelsman - Wissink
11-02-2017 09.00 uur Kampen Fam. Woltman - Jalving
Trainsters: Eva Dijkstra, Loïs van Pijkeren en Madelon Pathuis
 
E4
03-12-2016 13.10 uur Wezep Fam. Abdii - Jacobs
10-12-2016 09.00 uur Lelystad Fam. Peters - Sijens
07-01-2016 09.00 uur Nijkerk Fam. Luesink - v Gerner
Train(st)er: Jarah Kessler en Marit Strating
 
F1
19-11-2016 09.00 uur Harderwijk Fam. de Swart - Beijer
26-11-2016 14.00 uur Hoevelaken Fam. Bolijn - Koster
03-12-2016 09.00 uur Elburg Fam. v Gerner - Bassie
Train(st)er: Kayleigh Nijland en Marijn de Lange
 
F2
19-11-2016 10.00 uur Dronten Fam. v Mill - Veuger
26-11-2016 09.00 uur Ermelo Fam. Spruit - Olijve
17-12-2016 10.00 uur Harderwijk Fam. vd Kolk - Wijnands
Train(st)er: Rowie Soldaat en Twan Koster