Scheidsrechters

Het rooster voor de scheidsrechters van de komende thuiswedstrijden ziet er als volgt uit.
Indien iemand onverhoopt niet kan, dan is zij/hij verplicht om zelf voor vervanging te zorgen en dat ook aan mij door te geven, zodat het rooster kan worden geüpdate!

Alvast bedankt en succes met fluiten!
Karin van Wijnen

Graag op tijd aanwezig zodat we niet uitlopen op het wedstrijdschema!!

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
12-11-2016 17:30 Sparta 5 TOP (V) 4 Windesheim Arko  
12-11-2016 15:00 Sparta A1 LDODK A1 Windesheim aangewezen  
12-11-2016 16:20 Sparta A2 Telstar A2 Windesheim Remco (S4)  
12-11-2016 14:00 Sparta B1 Hoogkerk B1 Windesheim aangewezen  
12-11-2016 13:00 Sparta B2 Wit-Blauw B2 Windesheim S3  
12-11-2016 12:00 Sparta B3 Soesterkwartier B1 Windesheim Rolf  
12-11-2016 11:00 Sparta C1 Telstar C1 Windesheim aangewezen  
12-11-2016 09:00 Sparta D1 Oranje Zwart D1 Windesheim Hidde  
12-11-2016 10:00 Sparta E4 Sparta (N) E4 Windesheim Gijs  
12-11-2016 10.00 Sparta F1 Telstar F1 Windesheim Romy van W.  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
19-11-2016 18:05 Sparta 1 TOP (V) 1 Windesheim aangewezen  
19-11-2016 16:40 Sparta 2 DVO/Accountor 3 Windesheim aangewezen  
19-11-2016 15:15 Sparta 3 DOS Kampen/Veltman 3 Windesheim aangewezen  
19-11-2016 14:00 Sparta 4 NKC '51 5 Windesheim Maarten v D.  
19-11-2016 13:00 Sparta C2 Sparta (N) C2 Windesheim Karin (S2)  
19-11-2016 12:00 Sparta C3 ASVD C3 Windesheim Elise  
19-11-2016 11:00 Sparta D2 Unitas/Perspectief D4 Windesheim Kylie  
19-11-2016 10:00 Sparta E1 De Meeuwen E1 Windesheim Hidde  
19-11-2016 10:00 Sparta E2 Dindoa E4 Windesheim Willem  
19-11-2016 10:00 Sparta E3 Wit-Blauw/Green Organics E3 Windesheim Minke  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
22-11-2016 21:00 Sparta MW1 DOS Kampen/Veltman MW1 De Prinsenhof Arko  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
26-11-2016 20:45 Sparta 1 Revival 1 Het Anker aangewezen  
26-11-2016 16:40 Sparta 2 Rohda 2 Het Anker aangewezen  
26-11-2016 18:05 Sparta 3 Dindoa 5 Het Anker aangewezen  
26-11-2016 19:15 Sparta A1 SCO A1 Het Anker aangewezen  
26-11-2016 15:30 Sparta C1 ASVD C1 Het Anker aangewezen Karin
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
03-12-2016 13:00 Sparta B1 DOS Kampen/Veltman B1 Windesheim aangewezen Karin
03-12-2016 14:00 Sparta B2 Unitas/Perspectief B3 Windesheim Jan Willem  
03-12-2016 15:00 Sparta B3 Dindoa B3 Windesheim Karin v W.  
03-12-2016 12:00 Sparta C2 De Meeuwen C2 Windesheim Thomas  
03-12-2016 11:00 Sparta D1 Exakwa D2 Windesheim Pim  
03-12-2016 10:00 Sparta D2 De Meeuwen D5 Windesheim Lois  
03-12-2016 09:00 Sparta E1 ASVD E1 Windesheim Gijs  
03-12-2016 09:00 Sparta E2 Sparta (N) E3 Windesheim Marijn  
03-12-2016 09:00 Sparta F2 Wolderwijd F1 Windesheim Koene  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
06-12-2016 21:00 Sparta MW1 Dindoa MW1 De Prinsenhof Maarten v D.  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
10-12-2016 19:05 Sparta 1 Spirit 1 Windesheim aangewezen  
10-12-2016 17:40 Sparta 2 Unitas/Perspectief 2 Windesheim aangewezen  
10-12-2016 16:20 Sparta 3 Sparta (N) 3 Windesheim aangewezen  
10-12-2016 15:10 Sparta 4 Juventa 4 Windesheim MMaarten v D.  
10-12-2016 14:00 Sparta 5 Rood-Wit 3 Windesheim Maarten S.  
10-12-2016 13:00 Sparta C1 Heerenveen C1 Windesheim aangewezen Karin
10-12-2016 12:00 Sparta C3 Wit-Blauw/Green Organics C2 Windesheim Evy  
10-12-2016 11:00 Sparta D2 ASVD D3 Windesheim Kars  
10-12-2016 10:00 Sparta E3 DOS Kampen/Veltman E3 Windesheim Renate  
10-12-2016 10:00 Sparta F1 Exakwa F1 Windesheim Jesper  
10-12-2016 10:00 Sparta F2 De Meeuwen F4 Windesheim David  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
17-12-2016 15:30 Sparta 5 Oranje Zwart 6 Windesheim Maarten v D.  
17-12-2016 12:00 Sparta A1 DOS '46 A2 Windesheim aangewezen  
17-12-2016 14:20 Sparta A2 Unitas/Perspectief A3 Windesheim Karin v W.  
17-12-2016 13:20 Sparta B1 ASVD B1 Windesheim aangewezen Remco
17-12-2016 11:00 Sparta C2 Dindoa C3 Windesheim René  
17-12-2016 10:00 Sparta D1 Wit-Blauw/Green Organics D1 Windesheim Hidde  
17-12-2016 09:00 Sparta E1 Dindoa E1 Windesheim Kim  
17-12-2016 09:00 Sparta E4 Oranje Zwart E2 Windesheim Yannick  
17-12-2016 09:00 Sparta F1 Hellas '63 F1 Windesheim Meike  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
03-01-2017 21:00 Sparta MW1 Rood-Wit MW1 De Prinsenhof Arko  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
07-01-2017 18:40 Sparta 1 ASVD 1 Windesheim aangewezen  
07-01-2017 17:10 Sparta 2 OVVO/De Kroon 2 Windesheim aangewezen  
07-01-2017 15:50 Sparta 3 Tweemaal Zes 4 Windesheim aangewezen  
07-01-2017 14:40 Sparta 4 Amicitia 5 Windesheim Pim  
07-01-2017 13:30 Sparta 5 d'Ommerdieck 2 Windesheim Maarten H.  
07-01-2017 12:30 Sparta C1 DOS Kampen/Veltman C1 Windesheim aangewezen Henri
07-01-2017 11:30 Sparta C3 Elburg C4 Windesheim Marius  
07-01-2017 10:30 Sparta D2 Elburg D3 Windesheim Rob  
07-01-2017 09:30 Sparta E2 Rood-Wit E4 Windesheim Dennis  
07-01-2017 09:30 Sparta E3 Elburg E2 Windesheim Frans  
07-01-2017 09:30 Sparta F2 Wit-Blauw/Green Organics F3 Windesheim Lisanne  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
10-01-2017 21:00 Sparta MW1 Regio '72 MW1 De Prinsenhof Mathijs  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
14-01-2017 18:00 Sparta 1 Rheko 1 Windesheim aangewezen  
14-01-2017 16:35 Sparta 2 Nic./Alfa-college 2 Windesheim aangewezen  
14-01-2017 15:15 Sparta 3 Synergo 4 Windesheim aangewezen  
14-01-2017 14:00 Sparta 4 Centrum 1 Windesheim Déanne  
14-01-2017 13:00 Sparta C2 Elburg C3 Windesheim Timon  
14-01-2017 12:00 Sparta C3 DOS Kampen/Veltman C5 Windesheim Esmeé (S3)  
14-01-2017 11:00 Sparta D2 Dindoa D4 Windesheim Jos  
14-01-2017 10:00 Sparta E1 Rood-Wit E1 Windesheim Willem  
14-01-2017 10:00 Sparta E2 Wit-Blauw/Green Organics E2 Windesheim Renate  
14-01-2017 09:00 Sparta E3 Unitas/Perspectief E2 Windesheim Jorn  
14-01-2017 09:00 Sparta F1 Elburg F1 Windesheim Tessa  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
21-01-2017 16:30 Sparta 5 Korvesta 1 Windesheim Karin v W.  
21-01-2017 12:00 Sparta A1 Unitas/Perspectief A1 Windesheim aangewezen  
21-01-2017 15:20 Sparta A2 Dindoa A3 Windesheim Maarten v D.  
21-01-2017 13:20 Sparta B2 Elburg B2 Windesheim Kirsten  
21-01-2017 14:20 Sparta B3 ODIK B4 Windesheim Kayleigh  
21-01-2017 11:00 Sparta C1 Dindoa C1 Windesheim aangewezen Maarten v D.
21-01-2017 10:00 Sparta D1 De Meeuwen D2 Windesheim Hidde  
21-01-2017 09:00 Sparta F1 Unitas/Perspectief F2 Windesheim Marieke  
21-01-2017 09:00 Sparta F2 ASVD F2 Windesheim Sander  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
28-01-2017 16:20 Sparta 4 UNI 1 Windesheim Maarten v D.  
28-01-2017 15:05 Sparta A2 ASVD A2 Windesheim Karin v W.  
28-01-2017 13:00 Sparta B1 Invicta/Harkema B1 Windesheim aangewezen Henri
28-01-2017 14:05 Sparta B3 Regio '72 B2 Windesheim Dion  
28-01-2017 12:00 Sparta C2 Steeds Hooger/Atalante C2 Windesheim Robin  
28-01-2017 11:00 Sparta C3 Exakwa C3 Windesheim S5  
28-01-2017 10:00 Sparta D1 Dindoa D2 Windesheim Marlene  
28-01-2017 09:00 Sparta E1 Wit-Blauw/Green Organics E1 Windesheim Larissa  
28-01-2017 09:00 Sparta E3 Oranje Zwart E1 Windesheim Max  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
04-02-2017 18:20 Sparta 1 Noviomagum 1 Windesheim aangewezen  
04-02-2017 16:50 Sparta 2 KZ/Hiltex 3 Windesheim aangewezen  
04-02-2017 15:30 Sparta 3 Telstar 3 Windesheim aangewezen  
04-02-2017 14:20 Sparta 5 KIOS '45 4 Windesheim Marloes  
04-02-2017 13:00 Sparta A1 Drachten/Van der Wiel A1 Windesheim aangewezen  
04-02-2017 12:00 Sparta B2 Revival B1 Windesheim Celina  
04-02-2017 11:00 Sparta C1 Sparta (N) C1 Windesheim aangewezen Remco
04-02-2017 10:00 Sparta E4 Rood-Wit E5 Windesheim Willem  
04-02-2017 10:00 Sparta F1 Sparta (N) F1 Windesheim Elianne  
04-02-2017 10:00 Sparta F2 Dindoa F3 Windesheim Romy v W.  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
11-02-2017 13:00 Sparta A1 Dindoa A1 Windesheim aangewezen  
11-02-2017 14:20 Sparta A2 Spirit A3 Windesheim Jeroen  
11-02-2017 12:00 Sparta B1 SIOS (W)/SCO B1 Windesheim aangewezen Henri
11-02-2017 11:00 Sparta B2 Oranje Zwart B2 Windesheim Stef  
11-02-2017 10:00 Sparta B3 Sparta (N) B3 Windesheim Rolf (S3)  
11-02-2017 09:00 Sparta E2 Exakwa E2 Windesheim Marlies  
11-02-2017 09:00 Sparta E4 Exakwa E7 Windesheim Kim  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
14-02-2017 21:00 Sparta MW1 Elburg MW2 De Prinsenhof Maarten v D.  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
18-02-2017 18:30 Sparta 2 Dalto/BNApp.nl 2 Windesheim aangewezen  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
04-03-2017 18:30 Sparta 1 Dindoa 1 Windesheim aangewezen  
04-03-2017 17:10 Sparta 3 Unitas/Perspectief 5 Windesheim aangewezen  
04-03-2017 16:00 Sparta 4 KIOS '45 2 Windesheim Maarten v D.  
04-03-2017 15:00 Sparta B2 DOS Kampen/Veltman B3 Windesheim Dion  
04-03-2017 14:00 Sparta C1 EKVA C1 Windesheim aangewezen Maarten v D.
04-03-2017 13:00 Sparta C3 Oranje Zwart C1 Windesheim Jorick  
04-03-2017 12:00 Sparta D2 Exakwa D4 Windesheim Sjors  
04-03-2017 11:00 Sparta E2 De Meeuwen E3 Windesheim Dorien  
04-03-2017 11:00 Sparta E3 ASVD E3 Windesheim Manon  
04-03-2017 10:00 Sparta E4 Elburg E3 Windesheim Lida  
04-03-2017 10:00 Sparta F2 Unitas/Perspectief F4 Windesheim Jeroen  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
07-03-2017 21:00 Sparta MW1 Steeds Hooger MW2 De Prinsenhof Mathijs  
 
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Scheidsrechter Reserve
11-03-2017 12:00 Sparta A1 Ritola A1 Windesheim aangewezen  
11-03-2017 15:20 Sparta A2 DOS Kampen/Veltman A4 Windesheim Karin v W.  
11-03-2017 13:20 Sparta B1 Ritola B1 Windesheim aangewezen Maarten v D.
11-03-2017 14:20 Sparta B3 Exakwa B2 Windesheim Jeroen  
11-03-2017 11:00 Sparta C2 DOS Kampen/Veltman C3 Windesheim Dewi  
11-03-2017 10:00 Sparta D1 Rood-Wit D2 Windesheim Jiska  
11-03-2017 09:00 Sparta E1 DOS Kampen/Veltman E1 Windesheim Manoek ??  
11-03-2017 09:00 Sparta E4 Hellas '63 E1 Windesheim Koene